007

Шон Бін розповів про смерть героя в "Грі престолів"


Шон Бін розповів про смерть героя в

 Нед Старк протримався в "Грі престолів" всього лише 9 серій, а й сьогодні, через сім з гаком років, герої серіалу раз у раз його згадують. Нед Старк - найважливіший загиблий персонаж в серіалі, і Шон Бін, який зіграв цю роль, пишається "спадщиною" свого персонажа, одночасно, втім, вважаючи, що шансів протриматися довше у Неда не було.

"Це чудово - коли твого героя як і раніше згадують, оскільки він надав такий великий вплив в першому сезоні", - міркує Шон Бін в інтерв'ю Associated Press. "Нед був одним з небагатьох хороших людей. Всі вони - віроломні зрадники, негідники, а він виділявся на їхньому тлі як людина з принципами, мораллю, добрим серцем. Сильна, впевнена в собі людина. Напевно, це і була одна з причин, по якої у нього не було шансів вижити - він був недостатньо поганим ".
"Спадщина", до речі, є не тільки у Неда Старка, але і у самого Шона Біна, через якого все актори, що грають персонажів сім'ї Старків, і до цього дня змушені говорити з йоркширським акцентом. За словами Шона, під час читання сценарію першої серії продюсери та інші учасники знімальної групи зійшлися на думці, що Нед Старк повинен звучати саме так, як запропонував Бін - і в підсумку всі, хто грав Старків навіть після відходу Біна, повинні були розучувати такий же акцент.
Нагадаємо, глава телеканалу HBO Франческа Орсі в недавньому інтерв'ю заявила, що вони не будуть економити на продовженні культового серіалу.
Сергей Задко 27 березня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено