007

Синтія Ніксон показала сина-трансгендера


Синтія Ніксон показала сина-трансгендера

 52-річна американська актриса Сінтія Ніксон знаменита своєю роллю Міранди Хоббс в серіалі "Секс у великому місті" не часто показує сім'ю і дітей. Але на цей раз актриса опублікувала в своєму Instagram-акаунті фото зі своїм сином- тренсгендером (в минулому -дочкою) і привітала його з випуском з коледжу.

Цей день збігся з щорічним заходом Trans Day of Action в підтримку прав трансгендерів: "Я так пишаюся своїм сином Семюелем Джозефом Мозесом (Сефом), який закінчив коледж в цьому місяці. Я вітаю його і всіх інших, які відзначають сьогодні Trans Day of Action" , - написала актриса.
З 1988 по 2003 рік Ніксон жила з англійським професором Денні Мозесом. У колишньої пари є двоє дітей: дочка - Саманта Мозес (зараз - Семюель) і син Чарльз Ізекіель Мозес.
З 2004 року вона у відносинах з активісткою освітнього руху Крістін Маріноні. У лютому 2011 року Ніксон народила сина, Макса Еллінгтона Ніксон-Маріноні.
Нагадаємо, Синтія Ніксон вийшла на пост губернатора Нью-Йорка. За словами актриси, що в разі обрання вона має намір, перш за все, боротися з проявами нерівності в штаті, буде відстоювати доступність медицини, боротися з масовими незаконними арештами, а також обіцяє відремонтувати метро.
Тегі: синтия никсон
Сергей Задко 23 червня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено