Скандальне плаття МакГоуен стало реакцією на насильство


Скандальне плаття МакГоуен стало реакцією на насильство
Фото: Getty
Абсолютно прозора сукня Роуз МакГоуен на MTV Video Music Awards 1998 року є одним з найбільш культових убрань всіх часів. І через 21 рік актриса розповіла, що плаття було задумано як відповідь на сексуальне насильство.
Роуз була в декількох фільмах на той час, коли в 1998 році з'явилися VMA, в тому числі Scream, і прийшла на церемонію з тодішнім хлопцем Мерліном Менсоном. Але в той час, як шок-рокер збирався виступити з The Dope Show вночі, це було відверте плаття Роуз, яке було в заголовках. Зачарована зірка була в чорному сітчастому плаття з бісеру, яке було повністю прозорим спереду і складалося з потертих ниток ззаду.
Говорячи в подкасті Jameela Jamil, Роуз пояснила, що VMA 1999 року було її першим публічним появою після згвалтування, і що вона хотіла зробити заяву. 45-річна актриса сказала: «Я носила це по причині. Це був мій перший публічний виступ після згвалтування. І я подумала, що це схоже на Рассела Кроу і Гладіатора, коли він виходить на ринг, і він каже: «Тебе не розважають?» І саме тому я так і зробила. Це була моя відповідь на напад».
Тегі: роуз макгоуэн
Джерело: Jameela Jamil
Сергей Задко 03 травня 2019Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено