Скарлетт Йоханссон отримає "чоловічий" гонорар за роль


Скарлетт Йоханссон отримає
Фото: AFP

 Актриса Скарлетт Йоханссон отримає значний гонорар за роль Чорної вдови в сольному фільмі, присвяченому цій героїні. За інформацією видання The Hollywood Reporter, актриса отримає 15 мільйонів доларів.

Виходить, що гонорар Йоханссон буде приблизно рівним гонорарів її колег чоловічої статі, наприклад, Кріса Еванса і Кріса Хемсворт, за виконання ролей Капітана Америки і Тора в фільмі "Месники 3: Війна нескінченності".
Відзначимо, що Брі Ларсон, яка дебютує в кіновсесвіту Marvel в ролі Капітана Марвел, отримала за свій перший фільм п'ять мільйонів доларів. Офіційні представники Marvel за традицією не коментують інформацію про заробітки своїх акторів.
Нагадаємо, раніше в ЗМІ спливала сума гонорару в розмірі 25 мільйонів доларів. Крім того, Скарлетт Йоханссон посунула Емму Стоун з першого місця в рейтингу найбільш високооплачуваних актрис року. Її заробітки з червня 2017 по червень 2018 року оцінили в 40,5 мільйонів доларів. Настільки відчутні доходи їй принесла роль Чорної вдови у фільмі Marvel "Месники: Війна нескінченності". 
Тегі: скарлетт йохансон
Джерело: segodnya.ua
Сергей Задко 14 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено