Скарлетт Йоханссон з хлопцем знялися в різдвяному відео


Скарлетт Йоханссон з хлопцем знялися в різдвяному відео

Стосунки Скарлетт Йоханссон і Коліна Жоста вийшли на новий рівень. Тепер закохані не тільки з'являються на публіці разом, але і знімаються в одних проектах. Так, пара взяла участь в зйомках новорічного випуску шоу Saturday Night Live.

У першому епізоді Скарлетт Йоханссон з'явилася в образі Іванки Трамп. Разом з Алеком Болдуіном, який зіграв Дональда Трампа, актриса показала невелику пародію на сім'ю президента США. Завершилося шоу на льодовому катку, куди вийшли всі зірки на чолі з Кевіном Хартом. Скарлетт і Колін не відходили один від одного і кружляли на льоду, тримаючись за руки.

Нагадаємо, про роман Йоханссон і ведучого шоу Saturday Night Live Коліна Джоста заговорили в травні. Свій роман закохані ретельно приховували, хоча їх часто бачили на публіці. У вересні мовчання порушив Колін, який в розмові з журналістами поділився своїми почуттями стосовно актрисі.
"Скарлетт чудова. Коли вона вперше з'явилася на шоу, я працював там сценаристом. Так ми і познайомилися. Вона найкраща, а я - щаслива людина."
Ходять чутки, що Йоханссон вже познайомила бойфренда зі своїми батьками, а він її зі своїми. Тепер шанувальники чекають, коли ж пара оголосить про заручини.
Тегі: скарлетт йоханссон
Сергей Задко 18 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено