last-night-in-soho

Скромно, але зі смаком: Ванесса Параді вийшла заміж


Скромно, але зі смаком: Ванесса Параді вийшла заміж

 Екс-дружина Джонні Деппа, французька актриса і модель Ванесса Параді вийшла заміж за режисера і сценариста Самюеля Беншетрі, до весілля з яким вона готувалася довгі місяці. Про це повідомляє Le Parisien.

Романтичні стосунки між Ванессою і Самюелем зав'язалися на знімальному майданчику в жовтні минулого року. До цього Параді два роки зустрічалася з Бенжаменом Біоле, а до нього була 14 років у фактичному шлюбі з Джонні Деппом.
Зоряна пара, за повідомленням видання, в ході дуже скромною церемонії зареєструвала свій шлюб в мерії містечка Сен-Сімеон поблизу Парижа.
Наречена була в білій сукні і з фатою, прикрашеної рожевими і фіолетовими квітами. Наречений - в темно-синьому костюмі. Крім того, серед гостей була дочка Ванесси Лілі-Роуз Депп.
Нагадаємо, Ванесса Параді вперше вийшла в світ з Самюелем Беншетрі тільки в 2017 році.
Раніше повідомлялося, що після розлучення з Ембер Херд актор Джонні Депп моторошно сумував ... але не по блондинці. Друзі Джонні розповіли, що знаменитість хотів повернути свою колишню кохану Ванессу Параді. Як говорили інсайдери, після розлучення з Херд Джонні зрозумів, як насправді був близький з Ванессою.
Тегі: джонни депп, ванесса паради
Сергей Задко 01 липня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено