007

Слух дня: Еністон запросила Джолі на вечерю


Слух дня: Еністон запросила Джолі на вечерю

 Дженніфер Еністон і Джастін Теру зробили офіційну заяву про своє розлучення, щоб уникнути чуток в пресі. Однак ось уже більше місяця в зарубіжних ЗМІ говорять тільки про них. Джастіну приписують роман з молодою художницею і подружкою Селени Гомес, а Дженніфер - інтрижку з її колишнім чоловіком Бредом Піттом. Інсайдери говорять, що чутки про роман акторів негативно позначилися на Анджеліні Джолі. За даними одного із зарубіжних видань, Джен вийшла на контакт з «суперницею» і запросила її на вечерю. Ось тільки Анджеліна відповіла відмовою.

"Джен запитала у Енджі, чому вона уникає зустрічі. На що Джолі відповіла, що їй нема за що вибачатися, а ідея влаштувати вечерю явно провальна."
Наближене джерело також додало, що Анджеліна більше не має ніяких важелів впливу на свого колишнього чоловіка Бреда Пітта, і це її засмучує.
"Анджеліна звикла все тримати під контролем. Але ця ситуація не була в її влади. Вона втратила Бреда. Її життя зламалося, як багато років тому зламалося життя Дженніфер, коли Бред покинув її."
Нагадаємо, що минулого місяця Дженніфер Еністон офіційно оголосила про розставання з Джастіном Теру. Пізніше стало відомо, що незадовго до цього актриса спілкувалася зі своїм колишнім чоловіком Бредом Піттом. Шанувальники припустили, що екс-подружжя може возз'єднатися.
Тегі: анджелина джоли, бред питт, дженнифэр энистон, джастин теру
Сергей Задко 21 березня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено