ЗМІ: Бен Аффлек і Шона Секстон розлучилися


ЗМІ: Бен Аффлек і Шона Секстон розлучилися
Фото: Gettyimages.ru

 Преса повідомляє, що 46-річний Бен Аффлек поставив крапку не тільки в сімейному житті з Дженніфер Гарнер, але і в стосунках зі своєю 22-річною подругою Шоной Секстон. Якщо вірити інсайдерам, то актор і модель журналу Playboy розлучилися після романтичної подорожі в Монтану.

"Їхні стосунки були випадковими і несерйозними. Єдиними пріоритетами для Бена зараз є його сім'я і тверезий спосіб життя," - заявило джерело з оточення голлівудської зірки.
Аффлек і Секстон вперше були помічені разом на вечері в Малібу в серпні, пізніше їх бачили в Санта-Моніці. В кінці літа у актора загострилися проблеми з алкоголем, і колишня дружина Дженніфер Гарнер відвезла його в реабілітаційний центр, де Аффлек провів два тижні.
Минулого тижня офіційно завершивши шлюборозлучний процес з Гарнер, який тривав кілька років, Бен поїхав разом з Шоной в Монтану, де разом з дівчиною ловив рибу і насолоджувався природою. Повідомляється, що оточення Аффлека умовляло його утриматися від нових відносин і зосередитися на боротьбі з алкогольною залежністю. Судячи з усього, він прислухався до цих порад.
Тегі: бен аффлек, дженнифер гарнер
Джерело: spletnik.ru, ET
Сергей Задко 11 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено