ЗМІ: Дакота Джонсон чекає дитину від Кріса Мартіна


ЗМІ: Дакота Джонсон чекає дитину від Кріса Мартіна
Фото: Gettyimages.ru

 Західні ЗМІ повідомляють, що 29-річна Дакота Джонсон вагітна. Згідно з інформацією TMZ, вчора вона і її бойфренд Кріс Мартін влаштували вечірку для рідних і друзів, під час якої оголосили стать майбутньої дитини.

Зірка фільму "П'ятдесят відтінків сірого" (Fifty Shades of Grey) зустрічається з вокалістом групи Coldplay трохи менше року. Останнім часом інсайдери не втомлювалися повторювати, що відносини пари стали серйозними.
Якщо припущення журналістів вірні, то пара запросила гостей на традиційну вечірку, під час якої в колі сім'ї лопають повітряні кулі, щоб повідомити стать дитини. Серед присутніх були помічені батьки Дакоти Мелані Гріффіт і Дон Джонсон, а також Шон Пенн, Джулія Робертс і інші гості. Коли всі зібралися, сині кулі полетіли до неба, повідомляє TMZ, а це свідчить про те, що у Дакоти і Кріса народиться син.
Правда, офіційний представник Джонсон заперечує вагітність актриси. За його словами, вона відзначала свій день народження в будинку бойфренда (Дакота народилася 4 жовтня), тому повітряні кулі - це всього лише прикраса свята.
Однак якщо новина про вагітність все ж підтвердиться, то Джонсон стане мамою вперше, а ось для Мартіна малюк буде третьою дитиною: у музиканта є 14-річна дочка Еппл та 12-річний син Мозес, народжені у шлюбі з Гвінет Пелтроу.
Тегі: дакота джонсон
Джерело: spletnik.ru, TMZ
Сергей Задко 08 жовтня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено