last-night-in-soho

ЗМІ: Джолі закрутила роман c агентом з нерухомості


ЗМІ: Джолі закрутила роман c агентом з нерухомості

 Подробиці особистого життя 42-річної Анджеліни Джолі і 54-річного Бреда Пітта після розставання хвилюють багатьох. На щастя цікавих інсайдери з близького оточення зірок справно постачають найактуальнішу інформацію про ситуацію. Свіжі дані стосуються Енджі: вона, як повідомляє джерело порталу Entertainment Tonight, закрутила новий роман! Схоже, камбоджійський режисер, з яким актрисі зовсім недавно приписували любовний зв'язок, - в минулому. Зараз Джолі зустрічається з агентом з нерухомості, ім'я якого поки невідомо.

"Так, вона де з ким зустрічається," - цитують ЗМІ інсайдера.
"Дехто" сильно старше Джолі, але все ще "дуже симпатичний". Найголовніше - новий бойфренд Анджеліни не знаменитий і в коло зірок не входить, а значить, вже вирішили пліткарі, не з списку мільйонерів. Живе в Лос-Анджелесі, як і Анджеліна. Друзі актриси відзначають, що новий коханий позитивно впливає на неї, і радіють її роману, оскільки "після розставання з Бредом вона переживала не найкращі часи". Однак робити далекосяжні висновки поки рано:
"Між ними немає нічого серйозного - просто двоє дорослих людей приємно проводять час."
Як далеко зайдуть події - не можна і припустити. Напевно ясно лише те, що про возз'єднання з Бредом Піттом не йдеться.
"Люди кажуть, що вони повинні зійтися, але це ніколи не відбудеться. Енджі і Бред розлучилися зовсім не на хорошій ноті. Незважаючи на те що вони з дітьми відвідували терапію, краще не стало: вони ледве можуть перебувати разом в одній кімнаті," - розповідає інсайдер.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Сергей Задко 24 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено