ЗМІ: Ендрю Гарфілд зустрічається зі Сьюзі Абромейт


ЗМІ: Ендрю Гарфілд зустрічається зі Сьюзі Абромейт
Фото: Getty

 Якщо вірити західним ЗМІ, 35-річний Ендрю Гарфілд по вуха закоханий. Актор, як повідомляють джерела, зустрічається з 35-річною Сьюзі Абромейт.

За останні кілька днів пара неодноразово потрапляла на очі публіки: їх бачили разом у ресторані в Малібу, Діснейленді і навіть на пляжі. Своїх почуттів вони не приховували, трималися за руки, обнімалися і цілувалися, що не залишило сумнівів у тому, що на одну зоряну пару в Голлівуді стало більше.
Ендрю Гарфілд, нагадаємо, тривалий час зустрічався з Еммою Стоун, але після п'яти років стосунків вони розлучилися. Потім в пресі стала з'являтися інформація про возз'єднання пари, але вона не підтвердилася. Актора, до слова, не раз підозрювали в нетрадиційній сексуальній орієнтації (а все - через його двозначних висловлювань), але тепер, здається, про це всі готові забути.
Що до Сьюзі, то про її особисте життя відомо вкрай мало. У шлюбі вона не перебувала, а Гарфілд, судячи з усього, її перший знаменитий бойфренд. До слова, Сьюзі - досить успішна тенісистка в минулому, однак спортивну кар'єру вона була змушена залишити через травму і зробила вибір на користь творчої професії.
Тегі: эмма стоун, эндрю гарфилд
Джерело: Just Jared, spletnik.ru
Сергей Задко 11 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено