ЗМІ: старший син Джолі та Пітта хоче виїхати з США


ЗМІ: старший син Джолі та Пітта хоче виїхати з США
Фото: Getty

 Голлівудські актори 43-річна Анджеліна Джолі і 54-річний Бред Пітт досі не можуть знайти компроміс у питанні про опіку над своїми шістьма дітьми: 17-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річної Захарою, 12-річної Шайло і 10 -річного двійнятами Ноксом і Вів'єн.

І тепер іноземні таблоїди рознесли новинe про те, що старший син зіркових батьків - Меддокс втомився від постійних з'ясувань відносин своїх батьків і хоче виїхати від них в іншу країну. Інформацію про бажання Медокса Джолі-Пітта повідомляє New Idea.
Заява усиновленої сина Анджеліни Джолі з'явилася в результаті невирішеного конфлікту між батьками. Повідомляється, що хлопець планує покинути США і переїхати в Південну Корею.
Бред Пітт докладає чимало зусиль, щоб отримати опіку над усіма дітьми, тому рішення сина його здивувало і засмутило. Деякі джерела стверджують, що переїзд хлопця організовує мати, щоб припинити таке тісне спілкування Бреда з дітьми.
Нагадаємо, шлюборозлучний процес і боротьба за опіку над дітьми знаменитих голлівудських акторів Анджеліни Джолі і Бреда Пітта тривають вже більше двох років. А недавно сталася зустріч тет-а-тет Джолі і Пітта, на якій вони обговорили питання спільної опіки.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Джерело: New Idea, segodnya.ua
Сергей Задко 16 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено