007

ЗМІ: У Дженніфер Лоуренс новий роман


ЗМІ: У Дженніфер Лоуренс новий роман

 Як повідомляють західні ЗМІ, Дженніфер Лоуренс знову більше не самотня. Папарацці зняли 27-річну актрису в компанії 59-річного режисера Девіда О'Расселла на вулиці Нью-Йорка. Лоуренс і О'Расселл, за повідомленнями очевидців, спочатку повечеряли в одному з ресторанів міста, а потім вирушили на прогулянку.

Актриса і режисер виглядали дуже щасливими, невимушено розмовляли і раз у раз посміхалися один одному. Лоуренс ж не просто йшла з ним поруч, а навіть взяла його під руку.
З режисером Лоуренс познайомилася ще в 2012 році, коли вони разом працювали над фільмом "Мій хлопець - псих" (Silver Linings Playbook), за який, до речі, актриса отримала "Оскар". Однак до недавнього моменту їх пов'язували тільки робочі відносини: Дженніфер також знялася в фільмах О 'Рассела "Афера по-американськи" і "Джой".
Велика різниця у віці зірку, здається, анітрохи не бентежить - досвід відносин з чоловіком набагато старше неї у Лоуренс є, адже ще недавно вона зустрічалася з 49-річним Дарреном Аронофскі. О'Расселл ж зараз теж вільний. У 2007 році він розлучився зі своєю дружиною Джанет Грілло і з тих пір, хоча у нього і було кілька романів, офіційно перебуває в статусі холостяка.
Втім, джерело з близького оточення режисера і актриси чутки про їхній роман вже спростував.
"Між ними немає особистих відносин. Вони просто друзі і колеги. Вони завжди разом працюють над новими проектами," - сказав він. Однак коли Дженніфер зустрічалася з Дарреном, то спочатку теж заперечувала цей роман ...
Тегі: дженнифер лоуренс
Сергей Задко 30 квітня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено