007

ЗМІ: Ванесса Параді виходить заміж


ЗМІ: Ванесса Параді виходить заміж

 Здається, Ванесса Параді та її коханий режисер Самюель Беншетрі готові перевести свої стосунки на новий рівень. За інформацією французького видання VSD, зірки вирішили одружитися.

Як повідомляє джерело з близького оточення актриси, знаменитості навіть призначили дату весілля. Торжество відбудеться влітку цього року. Закрита церемонія пройде 19 липня на острові Іль-де-Ре, розташованому в Атлантичному океані. Закохані поки не афішують цю інформацію, щоб уникнути зайвого галасу.
Для Ванесси цей шлюб стане першим. З 1998 по 2012 Параді була в стосунках з актором Джонні Деппом. У пари двоє дітей: дочка Лілі-Роуз і син Джек.
Зі своїм нинішнім обранцем актриса познайомилася на зйомках фільму «Собака», де він виступив в ролі режисера, а вона зіграла головну роль. Про відносини пари вперше заговорили в серпні минулого року, після того, як закохані разом з'явилися на одному зі світських заходів.
Для Самюеля шлюб стане другим. Він був одружений на Марі Трінтіньян, яка була жорстоко вбита в 2003 році її коханцем Марі Бертраном Канта.
Тегі: ванесса паради
Сергей Задко 28 січня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено