Софі Тернер і Пріянка Чопра влаштували дівич-вечір


 Одруження Пріянки Чопри і Ніка Джонаса громадськість чекає не менше, ніж весілля найближчої подруги актриси - Меган Маркл. Днями ж Пріянка зібрала подружок і відправилася на грандіозний дівич-вечір в місто спокус - Амстердам.

Судячи з усього, актрису і її друзів чекала велика програма: спочатку вони вирушили за основними туристичними маршрутами, а потім приступили до вивчення нічного життя міста. Весь вечір Пріянка вела пряму трансляцію власного дівич-вечора в Інстаграм. Для танців Чопра приміряла сукню-міні Georges Chakra Couture світлого відтінку з бахромою і пишним шлейфом. Подружки нареченої обрали зухвалі червоно-чорні вбрання.
Одна з найвідоміших подруг Пріянки - Меган Маркл з поважної причини на святі була відсутня. Зате роль головної з них взяла на себе майбутня родичка Чопри - зірка серіалу «Гра Престолів» Софі Тернер, яка є нареченою Джо Джонаса. Дівчата давно дружать і вже жартома називають себе «сестри Джей» (J-sisters). Свято майбутні невістки завершили в кольорових піжамах і масках для сну з написами «Похмілля».
Тегі: софи тернер, приянка чопра
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 08 листопада 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено