Софі Тернер приховує своє весілля


Софі Тернер приховує своє весілля
Фото: Getty
Нещодавно вони були присутні на розкішному весіллі Пріянки Чопри і Ніка Джонаса, але Софі Тернер і Джо Джонас, як повідомляється, переживають набагато спокійніший роман, коли мова заходить про їх власний великий день. Софі оголосила про свої заручини зі співаком в жовтні минулого року, і з тих пір ми все чекаємо подробиць про їх майбутнє весілля.
Пара продовжує мовчати про конкретні деталі весільного торжества - хоча, за чутками, це пов'язано з літом 2019 року у Франції - і, згідно Hollywood Life, все це є частиною плану подружньої пари зберегти все в повній секретності.
«Одне з найбільших бажань Софі до її весілля з Джо полягає в тому, щоб вони могли здійснити це в повній конфіденційності», - сказало джерело. «Вона взяла клятву від близьких тримати все в таємниці, коли справа доходить до точної дати, і приймає величезні запобіжні заходи, коли мова йде про все планування».
«Будучи частиною весілля Пріянки і Ніка, Софі ще більше схвильована своїм власним особливим днем», - додало джерело. Ми не можемо чекати!
Тегі: софи тернер
Джерело: Hollywood Life
Сергей Задко 20 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено