Сусіди Джолі незадоволені поведінкою зірки


Сусіди Джолі незадоволені поведінкою зірки
Весь минулий тиждень Анджеліна Джолі займалася переїздом в новий особняк, який вона купила в безпосередній близькості від будинку свого екс-чоловіка Бреда Пітта. Але як виявилося, не всі жителі району Логлін парк раді голлівудській знаменитості.
За словами інсайдерів, багато проти того, щоб зірка такого масштабу жила по сусідству: "Місцеві жителі налаштовані вкрай негативно по відношенню до Анджеліни. Зараз всі дороги в районі перекриті десятками вантажівок з меблями актриси. Вони майже повністю паралізували рух. Крім того, Анджеліна вирішила переробити сад поруч з будинком, тому садівники шумлять практично цілодобово, постійно щось спилюючи і працюючи газонокосарками".
Багато хто вважає, що діти Джолі і Пітта можуть стати великою проблемою, так як, на думку оточуючих, вони не досить виховані і швидше за все, стануть порушниками спокою: "Вони разом з батьками були в постійних роз'їздах, тому не дивно, що їм не було коли , та й ніде отримати гідне виховання та освіту. Ми дуже боїмося, що вони будуть носитися по району стрімголов і погано впливати на наших дітей", - зізнався один з місцевих жителів.
Нагадаємо, раніше особняк Анджеліни Джолі належав легендарному американському режисерові Сесілу Деміллю, і коштував знаменитості $25 мільйонів.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 13 червня 2017Ім’я:
07 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено