addams-family-2

Творці «Ігри престолів» можуть зняти кілька кінцівок


Творці «Ігри престолів» можуть зняти кілька кінцівок

 Актриса Емілія Кларк, виконавиця однієї з головних ролей в «Грі престолів», відповідаючи на запитання журналу The Hollywood Reporter, припустила, що автори картини знімають відразу кілька альтернативних кінцівок серіалу. За її словами, знімальний процес влаштований таким чином, що навіть актори не завжди розуміють, який відрізок історії записується в конкретний момент.

«Я часто навіть не знаю, що роблю на знімальному майданчику. Я зараз серйозно. Думаю, вони знімають відразу кілька кінцівок - нам вони не говорять, що відбувається. Швидше за все, вони не довіряють навіть нам. Ще раз: я говорю про це серйозно », - заявила Кларк.
Хоча слова акторки не можуть бути підтверджені на 100%, багато видань припустили, що описана нею ситуація все ж відповідає дійсності. До того ж у вересні минулого року аналогічну версію озвучувала представник HBO Кейсі Бойлз. Вона говорила про те, що для таких популярних серіалів, як «Гра престолів», альтернативні кінцівки - майже незамінна річ: це допомагає боротися з можливими витоками інформації і потенційними «зливами» епізодів в інтернет.
Якщо для «Ігри престолів» дійсно знімуть кілька кінцівок, картина стане не першою, де застосували такий прийом. Так само чинили, наприклад, з серіалами «Пуститися берега» і «Клан Сопрано» - це допомогло зберегти сюжет останніх серій в таємниці.
Тегі: эмилия кларк
Сергей Задко 22 травня 2018


Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено