Спейсі порушив мовчання після сексуальних звинувачень


Спейсі порушив мовчання після сексуальних звинувачень
Фото: Twitter
Кевін Спейсі порушив мовчання дивним відео, яке, здавалося, відбилося на його персонажі в «Картковому будиночку» Френка Андервуда. Актор втратив роль після того, як він зіткнувся із звинуваченнями в сексуальному насильстві в кінці минулого року.
У той час як його звільнили з цієї ролі, а шоу закінчилося після 6-го сезону, Кевін порушив мовчанку монологом, завантаженим в його Твіттер. Не звертаючись безпосередньо до звинувачення, у відео він говорить: «Ви довіряли мені, хоча знали, що не повинні. Так що ми ще не закінчили, що б не говорили, і я знаю, що ви хочете. Ви хочете, щоб я повернувся».
Схоже, що це не пов'язане і не схвалено Netflix, однак в кліпі під назвою «Дозволь мені бути відвертим» Спейсі збиває з пантелику глядачів щодо того, чи говорить він зі своєї точки зору або з боку Френка. У кліпі він продовжив: «Звичайно, деякі повірили всьому і чекали, затамувавши подих, щоб почути, як я зізнаюся у всьому цьому, вони просто вмирають, щоб змусити мене заявити, що все сказано правильно і що я отримав те, що заслужив. Хіба це не було б легко, якби все було так просто?»
Раніше Спейсі був звинувачений безліччю людей в сексуальних домаганнях, проступках і нападах з тих пір, як актор Star Trek Ентоні Рапп виступив зі звинуваченнями в тому, що Спейсі зробив небажане сексуальний наступ проти нього, коли йому було 14 років.
Тегі: кевин спейси
Джерело: Twitter
Сергей Задко 26 грудня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено