Став відомий головний герой серіалу "Друзі"

Увійти через
Реєстрація
 
Став відомий головний герой серіалу "Друзі"
 
Новини: Став відомий головний герой серіалу "Друзі"
Фото: Getty
Завжди вважалося, що Фібі, Рейчел, Чендлер, Джої, Росс і Моніка - все поділяли головну роль в «Друзях». До сих пір. Завдяки цікавості, вчений Яшу Сет виявив, що справжня зірка шоу - це Росс (Девід Швіммер).
Щоб прийти до такого висновку, Яшу завантажив стенограми для всіх 10 сезонів шоу і використовував різні параметри, щоб з'ясувати, хто «виділяється серед наших шести друзів», включаючи аналіз числа вимовлених рядків, загальної кількості слів на персонажа і кількість появ на екрані як індивідуально, так і в цілому.
Яшу виявив, що у Рейчел і Росса було по 9000 рядків у кожного, причому у Росса була найбільша кількість рядків в перші три сезони і в останньому, а у Фібі найменшу кількість рядків - всього 7000. Між тим у Чендлера було найбільше появ на екрані , однак у Росса була найбільша кількість індивідуальних виступів, а решта навіть близько не наблизилися. Рейчел виграла кількість згадок в епізодах, але зауважте, тільки на три попереду Росса.
В ході дослідження Яшу стало ясно, що і Росс, і Рейчел підготували грунт для участі в ситкомі найбільше, проте в підсумку він прийшов до висновку, що Росс був явним переможцем, пояснивши: «Це дійсно близький результат між Россом і Рейчел. Але Росс перемагає Рейчел зі значним відривом в окремих сценах. Крім того, між ними було дуже мало відмінностей в інших параметрах. Отже, мені доведеться віддати перемогу Россу».
Тегі: друзья
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 29 грудня 2018
Коментарі
 
Ім’я
20 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні плітки

Свинку Пеппу звинуватили в сексизмі

Причиною суперечок став епізод про пожежника.

24 березня 2019

0
5573

Скарлетт Йоханссон погрожували папараці

Актрисі довелося викликати поліцію.

06 квітня 2019

0
1261

Британці назвали улюблену музичну тему серіалу

«Шерлок» став несподіваним лідером.

11 квітня 2019

0
1151

Кріса Хемсворта назвали невідомим актором

Як тобі таке, Тор?

15 квітня 2019

0
1087

Кріс Пратт по-справжньому любить заправляти машину

Ні, ну а хто це не любить?

14 квітня 2019

0
786

 fk tw