Стали відомі деталі розлучення Кріса Претт і Анни Фаріс


Стали відомі деталі розлучення Кріса Претт і Анни Фаріс
Фото: Getty

 39-річний Кріс Претт і 41-річна Анна Фаріс розлучилися ще в минулому році, проте в західній пресі як і раніше періодично спливають подробиці їхнього розлучення. Як стало відомо виданню TMZ, приватний суддя підписав угоду між екс-подружжям, згідно з якою протягом наступних п'яти років вони повинні проживати на відстані не більше восьми кілометрів один від одного.

Цю угоду Кріс і Анна уклали заради їх шестирічного сина Джека - так обоє батьків зможуть перебувати поруч і проводити з сином багато часу до моменту, поки він не закінчить шостий клас. В угоді між колишнім подружжям також прописано, що якщо Кріс або Анна з яких-небудь причин віддаляться один від одного на відстань більше п'яти миль, то вони повинні будуть в письмовій формі повідомити один одного про це не пізніше ніж за три місяці до переїзду.
В угоді також обговорені умови, на яких Претт і Фаріс можуть вивести Джека за межі Америки: для цього вони повинні будуть надати повідомлення за 30 днів до поїздки. Не так-то просто екс-подружжю буде також взяти сина з собою за межі штату - в повідомленні має бути зазначено розумні підстави для виїзду.
Незважаючи на те, що як Кріс, так і Анна вже почали будувати нові відносини, віддані шанувальники переконані, що нова угода, навпаки, зблизить колишніх коханих, і вірять, що їх возз'єднання не за горами.
Тегі: крис пратт
Джерело: spletnik.ru, TMZ
Сергей Задко 08 листопада 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено