last-night-in-soho

Стали відомі причини розлучення Аффлека і Гарнер


Стали відомі причини розлучення Аффлека і Гарнер
Минуло вже два роки після офіційного оголошення про розставання Дженніфер Гарнер і Бена Аффлека, проте вони тільки зараз зуміли знайти час, щоб оформити всі необхідні документи на розлучення. Як стверджують інсайдери, останньою краплею в цій історії стала аж ніяк не зрада актора з нянею їхніх дітей, а його алкогольна залежність. Про це повідомляє видання In Touch.
Виявилося, що зірка серіалу «Шпигунка» протягом тривалого часу намагалася врятувати свій шлюб, але після того, як чоловік відмовився продовжувати лікування в центрі реабілітації, вирішила звернутися до суду: «Дженніфер сказала, що вона більше не вірить Бену. Він обіцяв їй пройти весь курс, який триває від 28 днів до 3 місяців, але через два тижні відмовився від лікування, мотивуючи це тим, що дуже скучив за дітьми. Звичайно ж, вона йому не повірила», - заявило одне з джерел, близьке до Гарнер.
Нагадаємо, що, незважаючи на розбіжності, Дженніфер і Бен вирішили не вдаватися до послуг адвокатів і самі представляють свої інтереси на слуханні про розлучення і опіку над трьома загальними дітьми.
Тегі: бен аффлек, дженнифер гарнер
Сергей Задко 22 квітня 2017


Ім’я:
28 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено