Стелла Маккартні-про пошив весільної сукні для Маркл


Стелла Маккартні-про пошив весільної сукні для Маркл
Фото: Gettyimages.ru

 Знаменитий британський дизайнер Стела Маккартні нещодавно поділилася історією своєї роботи з Меган Маркл. Вона створила чудове біле плаття, яке герцогиня одягла на весільну вечірку після офіційної частини одруження. Футболка, треба сказати, вийшло по-справжньому королівським: його вартість оцінюється в 60 тисяч фунтів стерлінгів.

"Я думаю, що Меган вибрала мене не тільки з-за того, що я можу зробити красиву сукню. Багато людей можуть його зробити. Крім того, Меган не такий вже і складний клієнт - вона прекрасна сама по собі.
З проханням створити цю сукню для Меган мені дзвонили Амаль Клуні і Опра Уїнфрі. Думаю, це зіграло свою роль. А ще те, що я британський дизайнер і жінка, "- розповіла Маккартні в інтерв'ю Elle.
Стелла раніше вже працювала з Меган, вона розробляла для неї чорне пальто, і зробила темно-синє плаття. Тому Меган сама захотіла працювати з Маккартні.
"Роль, яку Меган взяла на себе, дуже відповідальна. На Меган дивляться мільйони людей, прагнуть бути схожим на неї. І Меган дуже серйозно ставиться до цього завдання. Працюючи над весільною сукнею для неї, я намагалася відобразити в ньому кращі якості Меган," - розповіла дизайнер.
Тегі: меган маркл
Джерело: HELLO!
Сергей Задко 07 серпня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено