Суд між Джолі і Піттом триватиме ще мінімум півроку


Суд між Джолі і Піттом триватиме ще мінімум півроку
Фото: ET

43-річна Анджеліна Джолі і 54-річний Бред Пітт поки так і не можуть прийти до компромісу в питанні про опіку над своїми дітьми: 17-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою, 12-річної Шайло і 10-річними Ноксом і Вів'єн. Як пишуть західні ЗМІ, стала відома нова дата чергового судового засідання - четверте грудня. Де саме пройде засідання, поки не повідомляється.

Згідно з документами Пітт і Джолі хочуть продовжити термін повноважень судді, який займається їх справою, до 30 червня 2019 року - очевидно, що до кінця цього року вони так і не домовляться.
Крім того, подружжя планує не тільки нарешті домовитися про опіку але і вирішити питання про розподіл майна. Тут теж все не так просто: виявляється, Джолі і Пітт не укладали шлюбний договір, що може сильно ускладнити справу.
Нагадаємо, що в кінці літа подружжю нібито вдалося домовитися щодо опіки над дітьми. Тоді ЗМІ писали про те, що вони навіть уклали перемир'я, і ​​здавалося, що судова справа близько до свого завершення, однак, мабуть, хтось із них все ж передумав і вирішив продовжити з'ясовувати стосунки в суді.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Джерело: spletnik.ru, people.com
Сергей Задко 06 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено