last-night-in-soho

Весілля Меган Маркл і принца Гаррі встановила рекорд


Весілля Меган Маркл і принца Гаррі встановила рекорд

 Якщо багато британців приїжджали на вулиці Віндзора на світанку, щоб зайняти місце в першому ряду і побачити молодят Меган Маркл і принца Гаррі, то більшість американців спостерігали за подією біля екранів телевізорів. Близько 29,18 млн телеглядачів в США подивилися трансляцію весілля британського принца і актриси. Трансляція велася з 07:00 до 08:15 за часом Східного узбережжя США.

Зокрема, на телеканалі NBC трансляцію весільних заходів в Великобританії дивилися близько 6,4 млн глядачів. Така ж програма ABC зібрала 6,3 млн осіб, CBS - 4,8 млн, Fox News - 1,9 млн, CNN - 1,8 млн, а MSNBC - близько 1 млн осіб.
І ці цифри включають лише тих, хто спостерігав за подією безпосередньо по ТВ, а ті, хто спостерігав за дійством з мобільних пристроїв, не враховувалися. Що стосується соцмереж, то користувачі Facebook і Twitter в суботу обмінялися 6,9 млн постів, присвячених весіллю.
До речі, подія привернула увагу більшої кількості американців, ніж весілля принца Вільяма і Кейт Мідлтон в квітні 2011 року (22,77 млн ​​осіб). Мабуть, громадянство нареченої таки зробило свою справу.
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 22 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено