Син Джолі допомагає їй впоратися з розлученням


Син Джолі допомагає їй впоратися з розлученням
Фото: Gettyimages.ru
На відміну від дочки, 12-річної Шайло, яка хоче більше бачитися з батьком, 17-річний Меддокс поводиться зовсім інакше. Хоча раніше він і зазначав, що хотів би залишитися з Піттом.
Замість того, щоб гуляти з друзями, він допомагає стежити за своїми братами і сестрами - Пакс, зарах, Шайло і близнюками Нокс і Вів'єн. І справа зовсім не в строгості актриси, а в  тому, що це його власний вибір.
Насправді, Анджі дозволяє йому зустрічатися з друзями, але замість цього він більше проводить часу з молодшими дітьми. Нещодавно їх тісні відносини стали ще більш очевидні суспільству -  мати і сина помітили на прогулянці в парку, де вони весело сміялися і їли морозиво.
Варто відзначити, що Меддокс став першою усиновленою дитиною, яку Анджеліна забрала з притулку в Баттамбанг в Камбоджі в 2002 році. Хлопчик відразу запав їй у душу, і протягом тривалого часу, поки вона проходила процедури по оформленню документів, частенько плакала, бажаючи як можна швидше зробити з Меддокса повноправного члена її сім'ї.
Тегі: анджелина джоли
Джерело: joinfo.ua
Сергей Задко 11 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено