Син Джонні Деппа і Ванесси Параді тяжко хворий - ЗМІ


Син Джонні Деппа і Ванесси Параді тяжко хворий - ЗМІ

 Останнім часом голлівудський актор Джонні Депп переживає не найкращі часи - важке розлучення і спустошені банківські рахунки. Деппу довелося терміново перервати гастролі в Німеччині і виїхати в Париж. Актора застали біля гастрольного автобуса в Мюнхені по дорозі в аеропорт. Причиною такого вчинку зірки "Піратів Карибського моря" стало різке погіршення здоров'я його 16-річного сина Джека.

Джек разом з мамою Ванессою Параді і сестрою Лілі-Роуз живуть у Франції. Ванесса намагається не залишати надовго дітей одних.
Перший тривожний дзвіночок пролунав кілька днів тому, під час прем'єри фільму "Ніж у серце", де Ванесса грає головну роль. На подію Ванесса не прийшла з поважної причини - вона поїхала додому, адже отримала дзвінок, що її синові Джеку стало погано. Що саме сталося з хлопцем, не повідомляється.
Судячи з усього, це не легка застуда, адже на дзвінки журналістів прес-служби Деппа і Параді не реагують. Перша дитина акторів - 19-річна Лілі-Роуз - дівчина досить публічна. Вона активно знімається в рекламі і кіно.
А ось про молодшого спадкоємця Деппа мало що відомо - батьки підлітка ретельно приховують його від папараці.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 30 червня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено