Син Ніколаса Кейджа отримав вирок за п'яне ДТП


Син Ніколаса Кейджа отримав вирок за п'яне ДТП
24-річний Уестон, син Ніколаса Кейджа (від давньої подруги актора – Крістіни Фултон), дізнався, яке покарання призначили йому за п'яне ДТП, влаштоване на початку цього року. Суддя запропонував йому на вибір 2 варіанти: відсидіти 45 днів в тюремній камері або ж попрацювати 350 годин на громадських роботах. Між іншим, сторона звинувачення визнала вирок дуже м'яким, адже Уестон мав шанс провести цілий рік у в'язниці. Можливо, свою роль у пом'якшенні покарання зіграло клопотання за сина, подане Кейджем-старшим.
Уестон був заарештований в березні. Він примудрився тоді порушити відразу кілька законів. Перебуваючи за кермом автомобіля Chevrolet Camaro, він для початку врізався в іншу машину. Потім, коли його спробував зупинити поліцейський патруль, син актора і не подумав підкоритися, а спробував піти від тих, хто гнався за ним поліцейської машини на шаленій швидкості. А по шляху збив кілька стояли біля дороги поштових скриньок. Все скінчилося все тим, що Уестон на повній швидкості в'їхав у дерево, при цьому дивом залишився живий. Мало того, результат аналізу крові сина Кейджа показав перевищення допустимого рівня алкоголю в два рази.
У Уестона були проблеми зі спиртним і в минулому. Він сам зізнавався, що випивав кожен день по парі десятків банок пива. У 2011-му він навіть був затриманий за п'яну бійку зі своєю першою дружиною Ніки Вільямс. Однак, як стверджував Уестон, проблеми такого роду давно залишилися в минулому. Він клявся, що кинув пити після того, як на світ з'явився його син Лусіан. "Син буквально врятував моє життя. Як тільки я побачив його, я вирішив відмовитися від алкоголю", - заявив Уестон рік тому.
Тегі: николас кейдж
Сергей Задко 30 серпня 2017
Like

Ім’я:
12 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3904
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 948
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 759
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 738
Дженніфер Лопес готова до дітей Дженніфер Лопес готова до дітей

Актриса хоче поповнення в сімействі.

10 грудня 2019 0 626