Син Тома Хенкса закрутив незвичайний бізнес


Син Тома Хенкса закрутив незвичайний бізнес
Фото: Getty

 Старший син Тома Хенкса - Коллін, на відміну від інших знаменитостей він вибрав в якості товару для продажу не парфум, косметику або одяг, а ... хустки.

41-річний актор, відомий за фільмом "Кінг Конг" і серіалу "Фарго" тепер поєднує акторську кар'єру з роботою дизайнера. Він заснував компанію з виробництва хусток і назвав її Hanks Kerchiefs, обігравши слово Handkerchief, що в перекладі означає "хустку", і своє прізвище, Хенкс (Hanks).
12_08
Про випуск першої колекції актор оголосив на своїй сторінці в Instagram: "Після декількох місяців роботи і планування я радий представити нашу осінню колекцію 2018 року. Я заручився підтримкою компанії Anderson.brothers, щоб втілити свою мрію в реальність. Ви можете тримати хустки в руках, вставляти в кишені чи пов'язати на шию. Можливості безмежні ".
Хустки виробляються в Каліфорнії, і виручка з перших продажів піде на допомогу для постраждалих від лісових пожеж. Зараз бренд пропонує вісім різних моделей, чия вартість коливається в районі 28 доларів. Всю колекцію можна купити за 200 доларів.

Джерело: segodnya.ua
Сергей Задко 28 листопада 2018


Ім’я:
18 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено