addams-family-2

Тарантіно заявив, що Вайнштейн заборгував йому мільйони


Тарантіно заявив, що Вайнштейн заборгував йому мільйони

 Знаменитий режисер Квентін Тарантіно вимагає мільйони доларів у голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Режисер заявив - йому заборгували за фільми "Грайндхаус", "Безславні виродки", "Джанго звільнений" і "Мерзенна вісімка".

Відомо, що продюсер заборгував не тільки Тарантіно, але і Леонардо Ді Капріо, Джейку Джилленхолу, Дженніфер Лоуренс і Рейчел МакАдамс. Нагадаємо, 20 березня компанія Вайнштейна оголосила себе банкрутом - після того, як продюсер потрапив в секс-скандал і був змушений завершити кар'єру в Голлівуді.
Важкий період в компанії Вайнштейна почався в жовтні минулого року, коли в Голлівуді розгорівся скандал після звинувачень продюсера в сексуальних домаганнях. Тоді стало відомо, що жертвами Вайнштейна стали багато знаменитих актрис Голлівуду, в тому числі Сальма Хайек, Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, які виступили з публічними заявами про домаганнях з його боку. Після того, як скандал набув широкого розголосу, рада директорів The Weinstein Company звільнила продюсера з його власної компанії.
Тегі: харви вайнштейн, квентин тарантино
Сергей Задко 01 травня 2018


Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено