Охоронці Джонні Деппа подали на нього в суд


Охоронці Джонні Деппа подали на нього в суд

 Джонні Депп названий відповідачем у позові, який подали проти популярного голлівудського актора два його колишніх охоронця. Як повідомляє видання TMZ, охоронці звинуватили Деппа в створенні несумісних зі звичайною практикою умов праці і зажадали погасити велику заборгованість із зарплати.

Зокрема, позивачі стверджують, що їм доводилося займатися перевезенням нелегальних наркотичних препаратів, піклуватися про членів його команди, що знаходяться в неосудному стані, сидіти з дітьми, а головне, - захищати Джонні Деппа від нього самого, точніше його шкідливих звичок.
Наприклад, вони стверджують, що одного разу їм доводилося прикривати актора в нічному клубі, так як на його обличчі та одязі були сліди "забороненої речовини" і інші відвідувачі могли помітити його стан. Також Депп не платив їм за позапланову роботу і навіть не давав перерви на обід.
Сума, яку охоронці спробують відсудити у колишнього роботодавця, поки не уточнюється. Нагадаємо, що сам Джонні Депп судиться зі своїми менеджерами, яких він звинуватив у неправильному управлінні його активами і зажадав від них 25 мільйонів доларів. Ті в свою чергу стверджують, що неконтрольовані витрати стали причиною його значних фінансових втрат.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 02 травня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено