Тернер не знала, що постер серіалу розкрив кінцівку


Тернер не знала, що постер серіалу розкрив кінцівку
Фото: Getty
Софі Тернер явно не читає фан-сторінки «Гри престолів», тому що Джессіка Честейн розповіла їй, що маркетинг шоу міг зіграти найбільшу хитрість для всіх нас. Відповідаючи на питання Metro про те, чи було якесь передвістя протягом арки її персонажа Санса Старк протягом восьми сезонів, вона визнала, що їй потрібно буде озирнутися назад, щоб перевірити двічі, перш ніж пожартувати, що в першому епізоді Санса говорить «я буду королевою коли-небудь».
Але саме Джессіка, її колега по фільму «Темний Фенікс», здивувала актрису, розповідаючи Софі, як маркетинговий плакат першого сезону міг продемонструвати цей остаточний розвиток ще в 2011 році. Останній епізод шоу був показаний 19 травня і викликав неоднозначну реакцію на Брана Старка, відомого під назвою «триокий ворон», який став тим, хто зайняв Залізний Трон. Хоча для багатьох цей поворот виник з нізвідки, постер першого сезону з зображенням Неда Старка, схоже, містив ключ до цього результату з самого початку.
На плакаті Нед зображений поруч з вороною. А ким Триокий Ворон Бран в кінцевому підсумку став? Софі була вражена цією новиною, так що, схоже, актори взагалі не брали участі в фан-обговореннях.
Тегі: софи тернер
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 03 червня 2019


Ім’я:
09 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено