Терон не сподобалося цілуватися з Дизелем


Терон не сподобалося цілуватися з Дизелем
Шарліз Терон зізналася, що їй зовсім не сподобалося цілуватися з Він Дизелем. Цікаво, що 49-річний Вин Дизель оцінив зовсім інакше поцілунки з Шарліз Терон - любовна сцена відбулася між ними на знімальному майданчику "Форсажу 8".
Творцям фільму довелося зняти безліч дублів сцени, де герой Дизеля цілується з 41-річною Терон. "Навіть не сумнівайтеся, я абсолютно проти цього не заперечував! Шарліз, можу вас запевнити, цілується дуже непогано. Так що я і не думав скаржитися на нескінченні повтори цього епізоду!", - розповів актор.
Як виявилося, у його партнерки залишилося зовсім інша думка про цю сцену. "Це божевільна версія! Я взагалі не дуже розумію, як можна базікати про те, про що не маєш уявлення, - заявила Шарліз. - Дизель буквально всіх намагається переконати, ніби це були найкращі миті мого життя! Але насправді я люблю, коли мене цілують трохи інакше, ніж це сталося в "Форсажі". Я люблю, коли більш активно діють чоловіки. цей же поцілунок виглядав, на мій погляд, вимученим і чи не насильницьким".
Тегі: шарлиз терон, вин дизель
Сергей Задко 27 липня 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено