Терон прокоментувала роман з екс-бойфрендом Беррі


Терон прокоментувала роман з екс-бойфрендом Беррі
Актриса Шарліз Терон, яка зараз активно промотує свою нову стрічку "Вибухова блондинка", взяла участь у зйомках шоу "Дивіться, що відбувається", де прокоментувала ведучому Енді Коену чутки про її роман з екс-бойфрендом Холлі Беррі - манекенником Габріелем Обрі.
"Це неправда. Я ніколи не зустрічала Габріеля. Якщо і зустрічала, то секунди три, не більше", - розповіла 41-річна актриса, яку в червні цього року сфотографували на дитячому майданчику в Санта-Моніці. Поруч з нею на фото були не тільки її діти - син Джексон і дочка Август, а також її мама Герда, але і Габріель Обрі.
Тоді ж західні таблоїди нібито взяли коментар у друга Шарліз, який розповів про роман Терон і Обрі: "Вони без розуму один від одного, але їхні стосунки тільки зароджуються, тому вони не хочуть про них поширюватися. Хоча її мама вже познайомилася з Габріелем і залишилася від нього в захваті".
Нагадаємо, що Габріель Обрі був у фактичному шлюбі з Холлі Беррі з 2005 по 2010 рік, 16 березня 2008 року в них народилася дочка Нала.
Тегі: шарлиз терон
Сергей Задко 24 липня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено