Тейлор Лотнер пожартував над Кендалл Дженнер


Тейлор Лотнер пожартував над Кендалл Дженнер
Фото: INSTAGRAM, Getty

 На цьому тижні фантастичній мелодрамі "Сутінки" виповнюється 10 років. Про цю дату вже згадали багато зірок і, звичайно, актори, які зіграли у фільмі ключові ролі. Зокрема 26-річний Тейлор Лотнер, який виконав у вампірській сазі роль перевертня Джейкоба Блека.

Напередодні в своєму Instagram Тейлор опублікував забавний колаж, що складається зі знімка, зробленого за часів зйомок "Сутінків" і одного зі знімків ... 23-річної Кендалл Дженнер. Придивившись, можна помітити, що між актором і моделлю на цих фото простежується ледь вловимасхожість.
Особливо кумедною цю картинку зробили підписи: над фото Дженнер написано "Очікування того, як будє виглядати твоє волосся", а над знімком Тейлора сказано "Реальність".
Кендалл Дженнер и Тейлор Лотнер
"Минуло 10 років з моменту, як на екрани вийшли "Сутінки ". Хочу подякувати кожному фанату, який підтримав франшизу, а також Кендалл Дженнер, яка стала натхненником моєї зачіски в далекому 2007 році. Спасибі, Кендалл," - пожартував Лотнер.
Гумор зірки вампірської саги оцінили численні інтернет-користувачі. Вони відзначили, що між Тейлором і Кендалл дійсно є схожість, а деякі навіть дійшли висновку, що волосся актора на знімку виглядає навіть об'ємніше і більш шовковистим, ніж у моделі.
Тегі: тейлор лотнер
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 22 листопада 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено