Тільда ​​Суїнтон зізналася


Тільда ​​Суїнтон зізналася

В тому,що зіграла 82-річного психоаналітика у фільмі «Суспірія»

Британська актриса Тільда ​​Суїнтон розповіла, що зіграла роль 82-річного чоловіка у фільмі Лука Гуаданьїно «Суспірія». Про це 10 жовтня написала New York Times.
Суїнтон доводилося щодня гримуватися по чотири години, носити спеціальні накладки і робити складний макіяж, щоб її шия здавалася більш товстої, а підборіддя - мужнім.
Актриса розповіла, що в першу чергу погодилася на роль 82-чоловіки «для розваги». «У моєї бабусі був такий девіз по життю: Головне, щоб не було нудно ».
Режисер картини пояснив, що вибір актриси на чоловічу роль не випадковий. Психоаналітик, якого грає Суїнтон, переживає смерть своєї дружини, і в фільмі окрему увагу приділяють поняттю «жіночність».
Чином актриси займався візажист Марк Кулье, який до цього працював над фільмами про Гаррі Поттера, а також разом з Суїнтон в «Готелі Гранд Будапешт». Там він перетворив її в літню мадам, а після отримав «Оскар» за кращий грим і зачіски.
За офіційною версією, роль 82-річного чоловіка зіграв Літц Еберсдорф, психоаналітик на пенсії, у якого не було досвіду в кіно. Його вигадану біографію навіть завантажили в онлайн-бази даних. Фанати і критики здогадувалися про те, що роль чоловіка грає саме Суїнтон. Актриса спочатку була оголошена в складі «Суспірія», так як грає там ще і танцівницю на ім'я Мадам Бланш.
«Суспірія» вийшла в світовому прокаті 1 вересня 2018 року. В Україні прем'єра відбудеться 22 листопада. Фільм розповість про молоду американської танцівниці, яка зіштовхнеться з містичною таємницею прокляття танцювальної академії в Берліні.
Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=KEwT8pr_g5w
Алексей Першко 12 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено