Том Фелтон підтримав Деніела Редкліффа на Бродвеї


Том Фелтон підтримав Деніела Редкліффа на Бродвеї
Фото: INSTAGRAM

 Це на екрані 31-річний Том Фелтон і 29-річний Деніел Редкліфф були заклятими ворогами, в той час як в реальному житті за десять років зйомок у фантастичній сазі про Гаррі Поттера актори встигли сильно здружитися. Виконавці ролей Драко Мелфоя і Гаррі Поттера періодично зустрічаються і до цього дня, щоб весело провести час, поділитися свіжими новинами, а також згадати кумедні моменти зі свого дитинства, яке пройшло на зйомках.

Днями Том і Деніел (на радість фанатам поттеріани) в черговий раз побачились. На запрошення свого старого друга Редкліффа Фелтон прийшов подивитися на бродвейське шоу The Lifespan of a Fact в нью-йоркський клуб Studio 54. Деніел неспроста покликав Тома на постановку - він грає в ній одну з головних ролей.
Після шоу друзі зустрілися в гримерці, де поділилися враженнями від постановки. Не обійшлося і без спільного дружнього знімка, який Том опублікував в своєму Instagram.
"Вам варто це побачити. Він фантастично впорався з роллю," - повідомив фоловерів Фелтон.
До слова, Фелтон підтримує відносини не тільки з Редкліфф, але і з іншими акторами з саги про Гаррі Поттера. Не так давно він бачився з колегами Еммою Уотсон і Меттью Льюїсом і також зробив дружнє Селфі після цієї теплої зустрічі. Якраз тоді фолловери задалися питанням:  "А де ж Деніел?" На щастя, тепер вони можуть бути спокійні: очевидно, що Фелтон і Редкліфф як і раніше близько дружать.
Тегі: дэнниел рэдклифф
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 08 жовтня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено