Том Хіддлстон зіграє Бен Гура


Том Хіддлстон зіграє Бен Гура
Тому Хіддлстону надійшла заманлива пропозиція зіграти в сімейку одного з найгучніших блокбастерів в історії кіно – фільму «Бен-Гур» Уільяма Уайлера (1959). Так принаймні стверджує американський інтеренет-ресуср Deadline.
Студія MGM ще 2013 року придбала у сценариста Кіта Кларка його адаптацію роману Лью Уолласа «Бен-Гур: Історія Христа». З тих пір сценарист Джон Рідлі (володар «Оскара» за сценарій до стрічки «12 років рабства») займається його переписуванням.
Передбачається, що в режисерське крісло сяде росіянин Тімур Бєкмамбєтов.
Ходять чутки, що першим претендентом на роль Іуди Бен-Гура, вигаданого принца, зіграного в класичній   стрічці Чарльтоном Хестоном, студія вважає Тома Хіддлстона. Йому було зроблено відповідну пропозицію, але актор ще не дав остаточної відповіді.
Хіддлстон зробив собі ім’я  в Голлівуді, зігравши роль Локі у фільмах про Тора та команду Месників, але роль Бен-Гура може стати для нього першою по-справжньому великою роллю в амбіційному голлівудському проекті.
Одна з сюжетних ліній роману Уолласа пов’язана з Ісусом Христом. Уільям Уайлер, режисер класичного «Бен-Гура», нестав показувати на екрані обличчя Христа. Очевидно, що Бєкмамбєтов зробить інакше.
Дата реліза нового «Бен-Гура» ще не призначена, але цікавість до фільму вельми висока, адже останнім часом Голлівуд демонструє зростаючий апетит до масштабних постановок за біблійними мотивами. На початку року «Ной» Даррена Аронофськи зібрав у світі 359 мільйонів доларів, а на грудень 2014 року призначено прем’єру нового фільму Рідлі Скотта «Ісход», в якому біблійного Мойсея зіграв Крістіан Бейл.
Тегі: Том Хиддлстон, Локи, Бен-Гур, Тимур Бекмамбетов, Уильям Уайлер
Алексей Першко 15 серпня 2014Ім’я:
03 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено