Том Круз знову ризикує своїм життям


Том Круз знову ризикує своїм життям
Фото: Getty
Том Круз явно отримує задоволення на зйомках фільму «Найкращий стрілець 2». Папарацці зняли актора, що вилазить з кабіни літака F14 в оточенні акторів і членів екіпажу. Бачачи, як актор, що зіграв Маверіка в оригінальному фільмі, раніше поранився, виконуючи свої власні трюки, ми можемо зрозуміти, чому ві виглядають трохи схвильованими.
Продовження «Найкращого стрілка» очікується в кінотеатрах 26 червня 2020 року, після того як його зрушили з попередньої дати релізу. Актор знову виконає свою культову роль Піта «Маверіка» Мітчелла, але тепер він капітан і інструктор, а не стажер. Що має сенс, оскільки перший фільм вийшов в далекому 1986 році.
Том заробив репутацію на знімальному майданчику за те, що в минулому хотів виконувати більшість своїх трюків самостійно. І в істинному стилі Тома Круза, як повідомлялося, актор захотів освоїти політ на винищувачі, що призвело до невеликої затримки зйомок.
«У нього вже є ліцензія на польоти на літаках, але він не кваліфікований для польотів на винищувачах, що він зараз і робить», - сказало джерело. «Він не буде знімати всі епізоди польоту - це занадто небезпечно - але він буде літати, що робить його першим актором в історії кіно, який це зробить».
Тегі: том круз
Джерело: Metro
Сергей Задко 17 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено