Том Круз завів роман з молодою актрисою


Том Круз завів роман з молодою актрисою

54-річний Том Круз, який в 2012 році розлучився зі своєю третьою дружиною Кеті Холмс, почав зустрічатися з 33-річною актрисою шведського походження Ребеккою Фергюсон. Про це повідомляє видання Star.
З Ребеккою Том познайомився в 2015 році, коли вони разом знімалися в п'ятій частині франшизи «Місія нездійсненна». Обидва справили один на одного незабутнє враження, але їх ділові стосунки не переросли в романтичні. Ребекка тоді зустрічалася з батьком свого сина Айзека - Людвігом Холбергом, з яким у неї були серйозні довготривалі стосунки. А Том фліртував зі своєю асистенткою Емілі Томас.
Але тепер все інакше: Фергюсон розлучилася з Холбергом, а роман Тома з Емілі не вдався. Декілька місяців тому вони випадково зустрілися на одній з голлівудських тусовок і між ними «проскочила іскра». Не привертаючи до себе зайвої уваги, вони почали зустрічатися. Том так захопився новим романом, що домігся того, щоб дівчині дали роль в новій «Місії».
Відзначимо, що Круз, який є також одним з продюсерів фільму, раніше вимагав, щоб у кожній новій частині франшизи у нього з'являлася нова партнерка.

Тегі: том круз, ребекка фергюсон
Сергей Задко 05 лютого 2017


Ім’я:
07 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено