У Леонардо ДіКапріо відібрали "Оскар"


У Леонардо ДіКапріо відібрали
Фото: Getty
Удача Леонардо ДіКапріо з «Оскаром» досі невелика, так як через 25 років очікування своєї власної статуетки він був змушений повернути премію «Оскар». 44-річному акторові, який отримав в 2016 році свою нагороду за «Легенду Г'ю Гласса», було наказано повернути золотого чоловічка, який був присуджений Марлону Брандо в 1954 році за фільм «На набережній», тому що це частина судової справи щодо інвестиційного шахрайства.
Малайзійський фінансист Джо Лоу, який фінансував «Вовка з Уолл-стріт», подарував Леонардо нагороду, спочатку купивши її на аукціоні за 600 000 доларів, але тепер Лоу звинувачується в шахрайстві на мільярди доларів. Прокурори кажуть, що Лоу використовував гроші, які він викачував з урядового інвестиційного фонду Малайзії, для оплати своїх екстравагантних витрат.
Крім Оскара, він також подарував Леонардо оригінальну картину Пабло Пікассо, яку також потрібно буде повернути. Лоу також придбав прозорий рояль, який зараз стоїть в будинку Міранди Керр, тому що він не поміститься в двері, Моне і Ван Гога, супер-яхту за 250 мільйонів доларів з кінотеатром і вертолітним майданчиком, і літак Bombardier вартістю 35 мільйонів доларів.
Тегі: леонардо дикаприо
Джерело: Metro
Сергей Задко 14 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено