Вілла Сміта звинуватили в непідтримку темношкірих актор


Вілла Сміта звинуватили в непідтримку темношкірих актор
Фото: Metro
Лена Уейт не дуже горда, щоб поставити Уілла Сміта і Дензела Вашингтона на місце, критикуючи голлівудських зірок за те, що вони не фінансують фільми з темношкірими акторами.
Актриса Master of None відчуває розчарування через відсутність темношкірих акторів в кіноіндустрії і передбачає, що успішна продюсерська компанія Бреда Пітта, Plan B, вносить більший внесок у справу з такими фільмами, як 12 Years A Slave і Moonlight, які дають темним талантам платформу. У той час як вона дякує Бреда за те, що він дав афроцентрічним фільмам зелене світло, Лена відчуває, що Уїлл і Дензел - які володіють виробничими компаніями - могли б зробити більше для їх спільноти.
Лена поділилася своїм розчаруванням з «Нью-Йорк Таймс»: «Я думаю, що чорні люди в цій галузі роблять мистецтво настільки специфічним, унікальним і хорошим, що у керівників студії немає іншого вибору, крім як кидати в нас гроші. Вони кажуть: «Як ми можемо підтримати вас і стати поруч з вами?» Складність полягає в тому, що вони хочуть бути союзниками і хочуть бути інклюзивними, але вони також хочуть заробляти гроші», - сказала 35-річна Олена.
Тегі: уилл смит
Джерело: Metro
Сергей Задко 21 червня 2019


Ім’я:
18 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено