Уотсон розповіла, чому ховає свого бойфренда


Уотсон розповіла, чому ховає свого бойфренда
Актриса Емма Уотсон розповіла, чому ховає свого бойфренда. Актриса боїться втручання в своє особисте життя. Про це повідомляє видання 7Днів.
«Я ні за що не стану вплутувати свого бойфренда в цей публічний цирк, - заявила Емма Уотсон. - Скільки б хто не говорив, що можна мати нормальні відносини, будучи знаменитістю мого масштабу, і не приховувати при цьому особисте життя, - не повірю. Ніхто не витримає такого божевілля. Тому ми з Вільямом ніде разом не з'являлися. Я страшенно не хотіла жити за воротами, шлагбаумами і на закритій території, але виходу поки немає».
«Вільям любить спорт, природу, пригоди і мюзикли. Точно як я, - каже Емма. - Він дуже привабливий, і у нього відмінне почуття гумору, що можуть підтвердити всі його друзі. У тому числі ті, з ким він спілкувався в соціальних мережах до того, як видалив всі свої акаунти через наші відносини. Можливість вести нормальний спосіб життя для нього так само важлива, як і для мене. І якщо я не хочу, щоб за ним ганялися папарацці, значить, повинна приховувати наші відносини. Якби я була на його місці, зненавиділа б всі ці штучки негайно! Участь у публічних заходах, червоні доріжки і іншу нісенітницю. Чому ж він повинен це любити і радісно брати участь в рекламній кампанії мого фільму? Звичайно, я не хочу, щоб він був частиною цього шоу».
Тегі: эмма уотсон
Сергей Задко 15 травня 2017Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено