У мережі показали раніше невідому кінцівку "Титаніку"


У мережі показали раніше невідому кінцівку

У мережі опублікували частину кінцівки легендарного фільму "Титанік" (1997) від режисера Джеймса Кемерона, яка не увійшла в остаточний варіант картини. Як повідомляє видання Mirror, режисер урізав кінцівку фільму через вимоги прокатної компанії Paramount.

Саме вона вимагала скоротити п'ятигодинний фільм. Фінальна сцена, де головна героїня - Роуза - вибирається з рятувальної шлюпки також потрапила під скорочення. На опублікованому відео показано, як Роуз і багатьох інших людей піднімають з води.
Прем'єра фільму "Титанік" в США відбулася 19 грудня 1997 року. "Титанік" став першим в історії кінематографа фільмом, бюджет якого склав 200 000 000 доларів - це було неймовірним рекордом. "Титанік" став першим в історії фільмом, який отримав відразу і "Оскар", і премію MTV Movie Awards як кращий фільм. "Титанік" став другим фільмом, який отримав рекордну кількість номінацій на премію "Оскар" - 14, після "Все про Єву" (1950). "Титанік" також є одним з трьох фільмів, які отримали по 11 премій "Оскар"; двома іншими є «Бен-Гур» (1959) і "Володар кілець: Повернення короля" (2003).

Нагадаємо, в США в честь 20-річчя "Титаніка" фільм ще раз покажуть в прокаті на великому екрані. Показ планується почати з 1 грудня протягом тижня. Про це повідомляє Entertainment Weekly з посиланням на анонс режисера картини Джеймса Кемерона.
Тегі: титаник
Сергей Задко 18 листопада 2017


Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено