В мережі з’явилось несподіване фото Меган Маркл


В мережі з’явилось несподіване фото Меган Маркл
Фото: Getty, TMZ

 Герцогиня Сассекська перебуває в солодкому очікуванні свого первістка, який з’явиться на світ вже наступної весни. З чоловіком принцом Гаррі у неї все чудово, але "спокій" ЗМІ порушила архівна світлина, на якій Меган Маркл зафіксували з іншим чоловіком.

Про це повідомляють на TMZ.
Як виявилось, до першого шлюбу з Тревором Енгельсоном та до королівського весілля з британським принцом Гаррі, у Меган Маркл був роман з канадським зірковим шеф-кухарем Корі Вітієлло. Архівну світлину було зроблено у ресторані Торонто у травні 2016 року, – рівно за 2 роки до весілля з її сьогоднішнім обранцем.
Меган Маркл
На фото щаслива Меган Маркл сидить на колінах в екс-бойфренда у білій сукні, міцно обіймаючи Корі за шию, а той цілує її у щоку. Через розбіжності у поглядах пара згодом розійшлась. Однак тепер щасливе подружнє життя є не лише в герцогині Сассекської, – зараз у Корі Вітієлло є дружина та дитина. У першого чоловіка Меган – Тревора Енгельсона, з яким вона прожила в шлюбі два роки, також все добре – у 2018 році він одружився з дієтологом Трейсі Курланд. 
Тегі: меган маркл
Джерело: TMZ, 24tv.ua
Сергей Задко 27 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено