Венсан Кассель і Тіна Кунакі хочуть завести дітей


Венсан Кассель і Тіна Кунакі хочуть завести дітей
Фотография: DR

 В кінці травня 51-річний актор навіть зробив своїй 21-річній коханій пропозицію: модель опублікувала їх спільне фото і супроводила його емодзі кільця. Напередодні весілля парочка блиснула на обкладинці італійської версії видання Vanity Fair. В інтерв'ю журналістам Венсан розповів про знайомство з Тіною і їхні стосунки.

"Мені здавалося, що я зробив все, що повинен був зробити: був одружений і виховав двох прекрасних доньок. Я прийняв рішення бути вільним, і холостятське життя дійсно було веселим. Однак через деякий час я відчув спустошеність. Я навіть не розраховував зустріти когось то, це сталося раптово. І ця дівчина набагато молодша за мене, "- прокоментував актор.
Венсан додав, що запитав про вік Тіни тільки на наступний день після їх знайомства і був здивований. Актор прийняв рішення відразу ж зустрітися з її батьком. З тих пір їх роман почав розвиватися зі стрімкою швидкістю.
"Коли він запитав, чи вийду я за нього заміж, він буквально застав мене зненацька. Ми ніколи не обговорювали це раніше, "- зізналася Тіна.
Закохані готуються до весілля, тому що хочуть створити повноцінну сім'ю і завести дітей. Так-так, Венсан Кассель готовий стати батьком втретє.
Тегі: венсан кассель
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 22 серпня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено