Венсан Кассель і Тіна Кунакі одружилися


Венсан Кассель і Тіна Кунакі одружилися
Фото: INSTAGRAM, Getty

 Вчора мережу облетіли кадри з нової фотосесії 51-річного французького актора Венсана Касселя і 21-річної моделі Тіни Кунакі для Vanity Fair, де вони розповіли про свою любов, плани на весілля і бажання завести дітей. І не встигли ми як слід порадіти їх наміру створити сім'ю, як вони ... вже її створили!

Несподіване і чудове торжество в традиційному стилі відбулося 24 серпня, у французькому прибережному містечку Бідар. Серед гостей були, звичайно ж, рідні та близькі пари, а також друзі, такі як актори Адель Екзаркопулос і Жиль Леллуш.
Наречена була в ефектному білому платті з пишною спідницею і корсетом, який підкреслив її пишні форми, а в руках тримала ніжний простий білий букет. Вона вирішила не надягати фату і не робити зачіску, а залишила в цій якості свої незмінно буйні кучері. Наречений же вибрав світлі кремовий костюм, а під нього надів рожеву сорочку. Вони виглядали такими щасливими!
Подію Венсан Кассель прокоментував лаконічно: виклав фото з недавньої фотосесії з коханою для глянцю і підписав словом «Так!». Нагадаємо, що в свіжому інтерв'ю він сказав про Тіну так: «Ми не вибираємо, в кого закохуємося». 
Тегі: венсан кассель
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 24 серпня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено