Венсан Кассель відвідав показ разом з Тіною Кунакі


Венсан Кассель відвідав показ разом з Тіною Кунакі

 У Парижі відбувся показ нової колекції Alexandre Vauthier, на подіумі якого виблискувала Белла Хадід. Однак моделі не вдалося стати головною зіркою шоу: увагу від дівчини відвернули Венсан Кассель і його юна подруга Тіна Кунакі, які відвідали захід. Правда, закохані більше цікавилися одне одним, ніж новою колекцією.

Судячи з фотографій, 51-річний Венсан і 20-річна Тіна і не думали розлучатися, про що в кінці минулого року твердили західні ЗМІ. Закохані з задоволенням позували фотографам і жодного разу не відійшли один від одного. Здається, в їх відносинах панує справжня ідилія!
До слова, юна модель показала під час модного заходу не тільки почуття до французького актора, але і свою фігуру: з-під сорочки дівчини грайливо визирав мереживний бюстгальтер.
Розмови про розставання пари з'явилися в інтернеті після того, як користувачі соціальних мереж помітили, що Венсан і Тіна розфоловили один одного в Instagram. Фанати вирішили, що ось так і закінчився роман пари. Коментарів з цього приводу ні Кассель, ні Кунакі не давали, тому до цих пір невідомо, чи була пара на межі розставання чи ні.
До речі, колишня дружина Венсана Моніка Беллуччі зараз теж гостює в Парижі, але на показі Alexandre Vauthier її не було. Можливо, актриса спеціально пропустила фешн-шоу, побачивши в списку запрошених екс-чоловіка з молодою подругою ...
Тегі: венсан кассель
Сергей Задко 24 січня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено