Вуді Аллен відповів на звинувачення в розбещенні доньки


Вуді Аллен відповів на звинувачення в розбещенні доньки

 Дочка актриси Мії Ферроу, прийомна дочка Вуді Аллена, знову підняла тему, яка почалася ще в 90-х - щодо сексуальних домагань з боку прийомного батька. Днями 32-річна Ділан Ферроу дала інтерв'ю на телеканалі, розповівши, що вона піддалася насильству в семирічному віці. Дівчина вже намагалася розповісти цю історію в 2014 році, але тоді вона зійшла нанівець. Зараз же, на хвилі руху проти насильства і за права жінок, на неї знову звернули увагу.

Тепер Вуді Аллен дав свою відповідь на звинувачення.
"Сім'я Ферроу цинічно використовує можливість, яку дала їм рух Time'S Up. Вони знову повторюють дискредитуючі заяви, які від цього не стануть більш правдивими, ніж вони були в минулому. Я ніколи не приставав до своєї дочки, і це довело розслідування, яке було проведено чверть століття тому. "
За словами режисера, проведене в 90-х розслідування показало, що дівчинку проти нього налаштувала її мати Мія Ферроу. Актриса навчила дитину, що потрібно говорити, щоб очорнити його ім'я.
 
Все почалося після того, як Мія розкрила роман Аллена з її прийомною дочкою Сун-І Превен. На той момент, правда, Превен вже була повнолітньою, а згодом стала дружиною кінорежисера (вони живуть разом донині). Саме після цього маленька Ділан Ферроу публічно заявила, що прийомний батько до неї чіплявся.
З 2016-му проти батька виступив і єдиний спільний син Аллена і Ферроу - Ронан Ферроу. Американський активіст, журналіст і колишній радник уряду США повідомив, що впевнений в його винності.
До речі, саме Ронан Ферроу провів розслідування про справи Харві Вайнштейна, і саме з його подачі розгорівся великий скандал, що призвів викриття багатьох діячів кіно, а потім і організацію руху Time's Up.
Тегі: вуди аллен
Сергей Задко 20 січня 2018
Like

Ім’я:
09 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3892
Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3" Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3"

Актор підігріває інтерес.

29 листопада 2019 0 544
Зірка "Короля" похвалив Тімоті Шаламе Зірка "Короля" похвалив Тімоті Шаламе

Він краще того, що ми заслуговуємо.

10 листопада 2019 0 483
Рон Перлман розлучився з дружиною Рон Перлман розлучився з дружиною

Раніше актора застукали за поцілунком з іншою.

10 листопада 2019 0 468
Дочка Мур обурена бажанням Демі народити від Катчера Дочка Мур обурена бажанням Демі народити від Катчера

Дочка Демі і Брюса Вілліса не була до цього готова.

10 листопада 2019 0 466