Обитель зла

Вуді Аллен відповів на звинувачення в розбещенні доньки


Вуді Аллен відповів на звинувачення в розбещенні доньки

 Дочка актриси Мії Ферроу, прийомна дочка Вуді Аллена, знову підняла тему, яка почалася ще в 90-х - щодо сексуальних домагань з боку прийомного батька. Днями 32-річна Ділан Ферроу дала інтерв'ю на телеканалі, розповівши, що вона піддалася насильству в семирічному віці. Дівчина вже намагалася розповісти цю історію в 2014 році, але тоді вона зійшла нанівець. Зараз же, на хвилі руху проти насильства і за права жінок, на неї знову звернули увагу.

Тепер Вуді Аллен дав свою відповідь на звинувачення.
"Сім'я Ферроу цинічно використовує можливість, яку дала їм рух Time'S Up. Вони знову повторюють дискредитуючі заяви, які від цього не стануть більш правдивими, ніж вони були в минулому. Я ніколи не приставав до своєї дочки, і це довело розслідування, яке було проведено чверть століття тому. "
За словами режисера, проведене в 90-х розслідування показало, що дівчинку проти нього налаштувала її мати Мія Ферроу. Актриса навчила дитину, що потрібно говорити, щоб очорнити його ім'я.
 
Все почалося після того, як Мія розкрила роман Аллена з її прийомною дочкою Сун-І Превен. На той момент, правда, Превен вже була повнолітньою, а згодом стала дружиною кінорежисера (вони живуть разом донині). Саме після цього маленька Ділан Ферроу публічно заявила, що прийомний батько до неї чіплявся.
З 2016-му проти батька виступив і єдиний спільний син Аллена і Ферроу - Ронан Ферроу. Американський активіст, журналіст і колишній радник уряду США повідомив, що впевнений в його винності.
До речі, саме Ронан Ферроу провів розслідування про справи Харві Вайнштейна, і саме з його подачі розгорівся великий скандал, що призвів викриття багатьох діячів кіно, а потім і організацію руху Time's Up.
Тегі: вуди аллен
Сергей Задко 20 січня 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено