Вуді Аллен зустрічався з підлітком майже 10 років


Вуді Аллен зустрічався з підлітком майже 10 років
Фото: Getty
Вуді Аллена звинуватили в тому, що він вступив в таємний роман з моделлю-підлітком, який тривав майже десятиліття в 1976 році. Христина Енгельгардт, раніше відома як Бабі, розповіла, що їй було 16 років, коли вона давала свій номер телефону в нью-йоркському ресторані. Режисерові на той час було 41.
Дівчина наполягає на тому, що вона не шкодує про «любовну історію», і стверджує, що Вуді «ніколи не питав її віку», хоча він знав, що вона вчилася в старшій школі, коли вперше зустріла його. Христині виповнилося 17 років три місяці потому, в грудні 1976 року, і відносини тривали протягом восьми років. У Вуді і Христини був експериментальний секс утрьох з «красивими жінками», стверджує вона.
«Що змусило мене говорити? Я можу уявити перспективу. Я не нападаю на Вуді. Це не жадоба «знищити цю людину». Я говорю про мою любовну історію. Це зробило мене тим, хто я є. Я не шкодую». Також дівчина зазначила, що коли вона побачила його фільм «Манхеттен» 1979 року, в якому Вуді грає одруженого телевізійного письменника, котрий зустрічається зі старшокласницею, вона помітила разючі паралелі з її власною історією.
Тегі: вуди аллен
Джерело: THR
Сергей Задко 18 грудня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено